Олег Попенко, голова спілки споживачів комунальних послуг, прокоментував впровадження когенераційних систем на Київщині. В ефірі "Київ 24" Попенко розповів про проект, який анонсував голова Київської обласної державної адміністрації Руслан Кравченко.
Планується встановлення 19 когенераційних комплексів у трьох районах області, що забезпечить загальну потужність понад 50 МВт і покриє потреби восьми населених пунктів в електриці та теплі.
Попенко зауважив, що для мешканців багатоквартирних будинків ситуація, ймовірно, не зміниться. Когенераційні установки в основному будуть використовуватися для генерації електроенергії, яка піде на обслуговування котелень та водоканалів.
Якщо в процесі роботи когенераторів буде вироблятися тепло, воно надходитиме до загальної системи, але це не вплине на житлові будинки.
Хочеш яєчню - плати 235 грн: супермаркети оновили ціни на гречку, олію, хліб і яйця
Київстар скасовує популярний пільговий тариф: яку альтернативу пропонує, зокрема, пенсіонерам
"Нафтогаз" дав час до 5 грудня: що має зробити кожен власник газових приладів
Українцям масово повертають гроші за комуналку: терміново перевірте усі квитанції
Експерт також підкреслив труднощі, пов’язані з розміщенням когенераційних систем у містах. В Київській області планується інтегрувати нові установки у вже існуючі котельні, де вже є підключення до електромереж, теплотрасів та газопроводів.
Нагадаємо, лічильник тепла вимагає грошей навіть улітку: за що платять українці у багатоквартирних будинках
Раніше ми писали про те, що родичі 3 дні шукали жінку, але вона померла просто на роботі: могли врятувати одразу, але не помітили
Крім того, Знай.ua повідомляв, кредити на сонячні панелі: пільгові умови, приховані ризики та що робити, якщо гроші не допоможуть