Меблі, одяг, шини, побутову техніку і багато іншого побутового непотребу, який довго розкладається на смітниках, тепер можна здати в центрі управління відходами у Хмельницькому.

Днями цей унікальний об’єкт відкрили на Проспекті Миру, 7, поблизу Хмельницького міського сміттєзвалища, повідомляеться на сайті Хмельницької міської ради.

фото khm.gov.ua

У міській раді зазначають, що будь-хто з хмельничан може привезти сюди і безкоштовно здати відходи для їх переробки та утилізації. Тут приймають 13 видів (фракцій) відходів: меблі, будівельне сміття, зелені відходи, одяг, побутову техніку, папір, ПЕТ, поліетилен, скло, упаковку, метал, небезпечні та змішані відходи.

фото khm.gov.ua

Популярні новини зараз

Українська Кардашьян розсунула нескінченні ноги просто на парковці

Орбакайте похизувалась дорослими синами і донькою від різних чоловіків: ″Троє чудових людей"

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українцям показали найгарнішу жінку світу: чоловіки ковтають слинки

Показати ще

фото khm.gov.ua

«Якщо з переробкою паперу, пет- та інших відходів все більш-менш зрозуміло, то що робитимемо з рештою? Наприклад, меблі пропонуватимемо безкоштовно забрати людям, які їх потребують, одяг теж передаватимемо в соціальні установи, зламану чи застарілу побутову техніку забиратимуть наші ПТУ, що готують спеціалістів з її ремонту. Будівельним сміттям підсипатимемо дорогу до полігону твердих побутових відходів», - пояснюють у центрі.

Головна мета об’єкту – зменшення навантаження на сміттєзвалище та недопущення потрапляння полігон відходів, які довго розпадаються. Також, в такий спосіб планують виховувати екологічну свідомість мешканців, навчити містян не викидати негабарит на сміттєві майданчики.

Створення центру коштувало понад 1,5 мільйона гривень. Фінансування здійснювалося за бюджетні кошти, а також за кошти комунального підприємства «Спецкомунтранс», зокрема, ті, які воно заробило від дегазації полігону.

Нагадаємо, що на Хмельниччині таксист врятував хлопчика і став героєм міста - уявив себе на місці дитини.

Як повідомляв портал Знай.uа, на Хмельниччині медики ледь не вбили молодого хлопця під носом у копів.

Також портал Знай.uа писав, що у Хмельницькому вже 5 років не можуть оголосити вирок канібалам - жінка з дитиною загинули від рук сатаністів.